Zaznacz stronę

Najpiękniejsze miejsce
na najważniejszy dzień w życiu!

Dworek OLA

Telefon

Tel.: (81) 751-95-47
Tel.kom.: 515-306-731

e-mail

dworekolajablonna@gmail.com

Adres:

Jabłonna 62a,
(k/Lublin)

Działamy od 2006

Dworek OLA //

Dworek OLA to idealne miejsce na organizację : imprez okolicznościowych, bankietów oraz konferencji. Nasz lokal położony jest w urokliwej miejscowości – Jabłonna 62a – zaledwie 12 km od granic Lublina. Od ponad 15 lat działamy na rynku lokalnym. W 2020 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oddaliśmy do użytku kolejne sale bankietowo- konferencyjne, czyniąc nasz lokal jeszcze bardziej prestiżowym. Obecnie dysponujemy: salą kryształową, salą złotą oraz salą barową. Zaprojektowane sale i ich dobrowolne aranżacje pozwalają nam organizować imprezy od 10 do nawet 300 osób. Każda sala dysponuje oddzielnym wejściem, aby dać jak największe poczucie komfortu naszym gościom.

Niezapomniane chwile

Oferta //

***

Wesela

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Jest to najpiękniejsza i niezapomniana chwila. Jeśli zawsze marzyłeś o iście bajkowej uroczystości ślubnej to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

***

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe, to często niezapomniane chwile w gronie najbliższych.  Każde przyjęcie zorganizowane w naszej sali balowej , to coś więcej niż świetna zabawa i wspaniała atmosfera – to także wyśmienita uczta.

***

Hotel

Dworek OLA to nie tylko sala weselna – jest to również idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Nasz hotel zapewnia 49 miejsc noclegowych w 13 komfortowych pokojach o wysokim standardzie. 

W naszej ofercie

Ślub w plenerze

Na świeżym powietrzu, przy pięknej pogodzie, wśród zieleni….

Wnętrza

Dworek od środka

Dworek Ola to przede wszystkim elegancja oraz dbałość o każdy szczegół. Wyjątkowy wystrój pozwala dobrowolnie aranżować nasze sale, nadając im nowy charakter. Obecnie dysponujemy trzema salami: salą kryształową, salą złotą oraz barową. Zaprojektowane sale i ich dobrowolne aranżacje pozwalają nam organizować imprezy od 10 do nawet 300 osób. Każda sala dysponuje oddzielnym wejściem, aby dać jak największe poczucie komfortu naszym gościom. Jeśli marzysz o wielkim przyjęciu zaproponujemy Państwo salę kryształową i złotą. Jednak jeśli cenisz sobie czas tylko w gronie najbliższym idealnym rozwiązaniem okaże się nasza sala barowa. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Tak jest u Nas:

Galeria //

Gwarancja jakośći

Niepowtarzalny wystrój, wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość oraz fachowa i dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, by usatysfakcjonować najbardziej wymagających gości.
Na prośbę, klientów organizujemy fontannę czekolady oraz wyspę owoców jak i również pieczone jagnię.

Bogate Menu

Posiadamy kilkadziesiąt dań do wyboru zarówno kuchni polskiej, jak i różnych kuchni świata Przygotowujemy posiłki dla wegan, wegetarian, osób z dietą bezglutenową

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Zadzwoń

Odwiedż nas

Jabłonna 62, (k/Lublin)

Napisz

dworekolajablonna@gmail.com